Drone security

Pomocí dronu jsme schopni zajistit a podpořit naše bezpečnostní opatření a použít ho při zpracování bezpečnostních studií.

Veškeré letecké práce jsou prováděny registrovaným dronem, jehož pilot je oprávněn Úřadem pro civilní letectví ke komerčnímu využití a vykonávaní leteckých prací.

Bezpilotní letouny umožňují bezpečnostním pracovníkům omezit a odvrátit hrozby, prozkoumat větší oblasti v kratším čase a účinněji reagovat na narušitele.

Služby leteckých dronů jsou ideálním nástrojem pro modernizaci bezpečnostních složek. Jsou schopny „projít“ trasu rychleji a efektivněji než člověk, snadno se pohybují nad překážkami a jsou schopny prohlédnout střechy. Kombinací upoutaných dronů, které udržují důsledný dohled, a nasaditelných dronů pro vyšetřování narušení, váš tým maximalizuje svůj potenciál pro identifikaci a deeskalaci problémů v jejich počáteční fázi. Dodatečné situační povědomí poskytované bezpečnostním složkám pomůže minimalizovat riziko pro personál a k zajištění zadržení narušitelů lze použít software pro termovizní sledování.

Sledování událostí

Zabezpečení akcí často zahrnuje malou pracovní skupinu, která se snaží pokrýt velkou oblast a velké množství lidí.

Mapování místa konání před akcí za účelem vytvoření akčního plánu pro nasazení bezpečnostních složek. Použití dronů k mapování místa konání akce poskytne týmu informace, které potřebuje k rozmístění svých sil, k identifikaci slabých míst (vchody pro zaměstnance), kde by mohl být trvalý dohled přínosný, a pomůže seznámit tým s evakuačními trasami v případě katastrofy.

Kombinace upoutaných a nasaditelných dronů pomáhá ostraze rychle a efektivně reagovat na všechny situace. Umístěním upoutaných dronů, které poskytují konzistentní informace z klíčových oblastí, je ostraha schopna udržet si přehled o oblasti z ptačí perspektivy, což poskytuje 360° pohled. Nasaditelné drony pak mohou být použity k prozkoumání potenciálních narušení, což zkracuje dobu reakce a zajišťuje větší bezpečnost personálu.

Použití dronů odrazuje narušitele: Stejně jako díky alarmům nebo kamerám se vaše akce může stát menším cílem, zabezpečení vybavené drony narušitele spíše odradí.

Bezpilotní letouny mohou rychleji a snadněji projít obvodovou trasu. Obcházení perimetru je časově náročné a může být snadné nepozorovaně proklouznout dovnitř. Díky termovizi jsou drony schopny snáze odhalit narušitele a rychleji projít trasu.

Reakce na narušení

Drony vybavené termovizí jsou schopny narušitele nejen odhalit, ale i sledovat, dokud je nelze zadržet.

Používání dronů pomáhá bezpečnostním složkám přiblížit se k narušitelům, aniž by je zalarmovaly. Zejména v noci, kdy světlomety vozidel mohou signalizovat příchozí tým, mohou drony přesně určit polohu narušitele a diskrétně ho sledovat, což bezpečnostním složkám poskytne čas na přivolání sil, které budou považovat za nezbytné.

Drony lze použít k prohledávání slepých míst a zákoutí, čímž se minimalizuje riziko pro vaše lidi. To, že nemusíte čelit slepým místům tradičním způsobem, znamená, že váš tým bude moci efektivně reagovat na situace s menším počtem zranění.

Vyhledávání narušitelů se právě stalo jednodušším. Pomocí termovizního snímání budou drony schopny sledovat narušitele skrze hustý porost a překážky, což vašemu týmu poskytne informace potřebné k dopadení zmíněné osoby.

Díky dronům je reakční doba mnohem rychlejší. Vyslání dronu na střechu budovy nebo na vnější perimetr lze provést během několika minut, takže můžete zjistit, co se děje, dříve než se situace rozvine.

Piloti dronů jsou licencovaní a certifikovaní, aby vám pomohli zajistit bezpečnou a úspěšnou akci. Kontaktujte nás a zjistěte více o tom, jak můžeme vylepšit vaši bezpečnost.