Vše o nás

Zajišťujeme ochranu majetku a osob, správu budov a další bezpečnostní služby.

Jsme ryze českou společnosti, která si zakládá na výběru svých zaměstnanců. Zajišťujeme komplexní bezpečnostní služby - ochranu osob, majetku a další bezpečnostní služby.

Zajišťujeme ostrahu a další související bezpečnostní služby pro obchody, obchodní centra, pásaže, průmyslové výrobní závody, logistické areály, administrativní budovy, hotely, státní instituce, bankovní ústavy, kulturní střediska, festivaly, zámecké objekty, galerie, pojišťovny atd.


Jsme profesionály ve svém oboru.

Naši klienti u nás oceňují především hladkou a bezproblémovou spolupráci, rychlou komunikaci, vstřícnost, nepřetržité technické i procesní inovace a celkově vysoký standard poskytovaných služeb za přijatelné ceny. Jsme přesvědčeni, že díky našim zkušenostem a profesionálnímu přístupu se i pro vás můžeme stát přínosným a dlouhodobým partnerem.

Víme, že podmínkou spokojenosti klienta je kvalifikovaný, motivovaný, reprezentativní a schopný zaměstnanec. Ten se pak stává přínosem pro celou společnost a její růst. Proto vytváříme prostředí, které tuto vazbu posiluje. Vše začíná pečlivým výběrem nejvhodnějších kandidátů. Dohlížejí na to letití specialisté z našeho personálního centra, kteří používají nejnovější trendy k náborování nových uchazečů. Všichni naši zaměstnanci se účastní pravidelných profesních tréninků a odborných školení.

Jsme připraveni
na všechny výzvy.
Vždy.


NAŠE SLUŽBY

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě.

 • Společnost Delta Enterprise pro nás zajišťuje veškeré bezpečnostní a správní služby našeho objektu Březinky. Ve službami této společnosti jsme spokojeni.
  Obchodní centrum Březinky
 • Při veřejných akcích jsme naprosto spokojeni s bezpečnostními službami Delta Security.
  VZP
 • Nejvíce si ostraze našeho obchodního centra vážíme spolehlivosti, zodpovědného přístupu a profesionálních zaměstnanců z řad Delta Security.
  Obchodní centrum Mercury
 • S ostrahou našich obchodů jsme velice spokojeni a služby společnosti Delta Security pro nás po delší době vyřešilo veškeré problémy s předchozími bezpečnostními agenturami.
  Můj Obchod

Dispečink Nonstop


+420 722 680 302
Adresa

Delta Security

U Habrovky 247/11,
Praha 4, 140 00,
Česká republikainfo@deltasecurity.cz

Kontakt